На Дніпропетровщині обговорили доходи бюджету в 2016 році – КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ

На Дніпропетровщині обговорили доходи бюджету в 2016 році

На черговому засіданні колегії райдержадміністрації були розглянуті три питання, пише МЕЖОВА СЬОГОДНІ з посиланням на Межівську РДА.

По першому питанню, «Про підсумки виконання бюджету району і районного бюджету за 2016 рік», доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ключик Н.О.

За інформацією начальника фінансового управління за 2016 рік доходи бюджету Межівського району становлять 180735,5 тис. грн. Власні доходи загального фонду бюджету району становлять 63359,1 тис. грн. Обсяг отриманих дотацій з Державного та обласного бюджетів склав 6789,9 тис. грн..

Субвенцій з Державного бюджету отримано в сумі 104972,1 тис. грн.. Обсяг субвенцій з обласного бюджету становить 534,3 тис. грн. .Власні доходи загального фонду бюджету району без урахування трансфертів з державного бюджету виконано в сумі 63359,1 тис. грн., Порівняно з 2015 роком надходження збільшились у 1,6 рази. Доходи районного бюджету за 2016 рік виконані в розмірі 156781,4 тис. грн.

До загального фонду районного бюджету надійшло 152490,1 тис. грн. Власні доходи загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) виконано в сумі 28996,2 тис. грн., Порівняно з надходженнями 2015 року доходи загального фонду районного бюджету збільшились на 47,2 %. Видатки районного бюджету освоєні в обсязі 152671,3 тис. грн., або 97,0 % до уточнених планових призначень за звітний період. Видатки загального фонду виконано в обсязі 142175,8 тис. грн. У 2016 році на виплату пільг, субсидій, державних допомог по загальному фонду були спрямовані кошти в сумі 58968,8 тис. грн., що на 8653,6 тис. грн. більше 5015 року.

Видатки на соціально захищені статті були повністю забезпечені плановими призначеннями. Заборгованість по заробітній платі та енергоносіях по бюджетних установах району станом на 01 січня 2017 року відсутня.
Наступним питанням члени колегії та запрошені заслухали інформацію відповідальної по роботі зі зверненнями громадян райдержадміністрації Чернявської Н.О. «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». Вона, зокрема, зазначила, що протягом 2016 року до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Межівського району надійшло 818 звернень, що на 1,6% більше, ніж у 2015 році (805 звернень). Головними для мешканців району є питання соціального захисту – 241 звернення (30% від загальної кількості питань); аграрної політики і земельних відносин – 167 (20%); комунального господарства – 85 (10%); забезпечення законності та охорони правопорядку – 42 (5%) та інші. За підсумками розгляду звернень місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району у 2016 році вирішено позитивно питання, зазначені у 477 зверненнях, що становить 58% від їх загальної кількості; надано роз’яснення на 319 звернень (39%).
Третім питання черги денної колегії райдержадміністрації було заслухано звіт Преображенського сільського Корх Н.Ю. «Про здійснення сільським головою та очолюваним ним виконавчим комітетом Преображенської сільської ради делегованих їм повноважень органів виконавчої влади». Заслухавши звіт та враховуючи аналіз звітних матеріалів з цього питання, голова райдержадміністрації В.І. Гребцов зазначив, що робота виконавчого комітету ради ведеться на належному рівні та систематично. За 2016 рік власні доходи загального фонду Преображенської сільської ради виконано на 161,4 відсотка, а надходження, порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшились на 547,0 тис.грн., або у 2 рази.

Разом з тим він рекомендував Преображенському сільському голові провести роботу з землекористувачами щодо укладення договорів оренди землі та додаткових угод до договорів оренди земель у частині відповідності ставок оренди землі. А також активізувати проведення роз’яснювальної роботи з керівниками суб’єктів господарювання щодо необхідності створення нових робочих місць, недопущення фактів «тіньової зайнятості» та випадків порушень законодавства про оплату праці.
Підсумовуючи розгляд питання, В.І. Гребцов рекомендував сільським та селищним головам вже сьогодні максимально вживати заходів для забезпечення сплати всіх податків на підвідомчих територіях, адже незабаром громади разом з фінансовими плюсами отримують всю повноту відповідальності за утримання доріг та об’єктів соціальної сфери. Громади з дотаційних територій повинні перерости у самодостатні суб’єкти господарювання. Тому, для забезпечення потреб закладів освіти, культури та медицини на підвідомчих територіях необхідно на офіційному рівні, через підписання договорів та угод, спираючись на законодавчу базу, співпрацювати як з місцевими товариствами, так і з невеликими господарствами, підприємцями та одноосібниками – зазначив голова райдержадміністрації.
По всім розглянутим на колегії питанням були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації з урахуванням зауважень та рекомендацій.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*